HAKKIMIZDA

 • HAKKIMIZDA

  HAKKIMIZDA

  BİZ KİMİZ ?
   
  -Biz bir aileyiz!
  -Müşterisi, çalışanı ve işletme sahibi ile birlikte hepimiz bir aileyiz.
  -Mekanımızın kapısından giren herkesi biz “ KASAP MEHMET ZENGİN’İN YERİ” ailesinden kabul ediyoruz.
   
  BUGÜNLERE NASIL GELDİK – NEREYE GİDİYORUZ
   
  İşletmenin kurucusu KASAP MEHMET ZENGİN, 1930 ‘lu yıllarda Denizli Kale ilçesinden Çine’ye göç eden “ Kasaplar “ sülalesindendir.
   
  Mehmet ZENGİN ; babasından edindiği kasaplık mesleği ve tecrübesi ile 1960’lı yılların başından itibaren Çine Köftesinin kıymasını hazırlayan ve bu işi en iyi yapan kasap olarak bilinir ve tanınır. 
   
  Mehmet ZENGİN kasaplık tecrübesi ve bilgisini oğlu Murat ZENGİN’e aktarmış ve 2000’li yılların başında “ Köfteciliğin modeli ve lokomotifi” olan “ Kasap Mehmet Zengin’in Yeri” adı altında işletmemiz açılmıştır. 
   
  Murat ZENGİN , öngörüsü  sayesinde açmış olduğu işletmenin markalaşma sürecini 2006 yılında tamamlamıştır. Bu kapsamda Türk Patent Enstitüsü Kurumuna “ KASAP MEHMET ZENGİN’İN YERİ “ markasını tescillettirmiştir.
   
  İşletmemiz kısa sürede köfte ve çöp şiş  üzerine tanınan ve bilinen bir yer olmanın da ötesinde her kesimden insanın tercih ettiği HERKESİN KÖFTECİSİ haline gelmiştir.
   
  Çok hızlı ve kontrolsüz büyümek yerine, kalitemizden ödün vermeden büyümek hedefimizdir. Bu çerçevede 2 nci şubemiz 2010 yılında 700 m2 kapalı, 3.000 m2 açık alanda hizmet vermeye başlamıştır. Açık alanların geniş ve kullanışlı olması sayesinde, “Çocuk oyun parkı, Yeşil bahçesi, Kamelyası” ile ailesiyle birlikte hoşça vakit geçirmek isteyenlerin uğrak yeri haline gelmiştir.
   
  MASANIZA GELEN MAMÜLLER
   
  Ana mamüllerimiz köfte ve çöp şiştir. Kasap olarak hayvanın anatomisini çok iyi biliyoruz. Bu çerçevede; 
  Köftemizin kıymasını, dananın kaburga, kürek ve kol bölgelerinden karma olarak hazırlıyoruz.. 
   
  Çöp şişimizi de, dananın but bölgesinde bulunan ayna, yumurta ve sokum bölgelerinden hazırlıyoruz. 
  Standart lezzeti muhafaza etmek için köfte hamurunu hep aynı oranda ve kiloda yoğuruyoruz, çöp şişimizi de 2-3 gün buzdolabında dinlendiriyoruz.
   
  Etlerin hijyenik ortamda ve bozulmadan muhafaza edilmesi için konunun  uzmanlarından ve Üniversite hocalarından danışmanlık hizmeti alıyoruz. Teknolojiden azami istifade ediyoruz. 
   
  Her müşterimizi GURME gibi kabul ederek her türlü tavsiye ve uyarılarını dikkate alarak en ince ayrıntısına kadar inceliyor ve sonuçlandırıyoruz. Bu sayede lezzetimiz yüz binlerce kez test edilmiş oluyor. Bizde en iyi hizmeti ve lezzeti sunmanın mutluluğunu yaşıyoruz.
   
  Evimize götüremeyeceğimiz, evdeki soframıza koyamayacağımız hiçbir mamulü müşterilerimize sunmuyoruz, mekandan içeriye sokmuyoruz. Örneğin; kahvaltıda verdiğimiz 10 çeşit ürünün tamamı doğal ve organiktir. Bu ürünleri yakın çevreden ve köylerden üreticilerden yani kaynağından temin ediyoruz. 
   
  KÖFTE – ÇÖP ŞİŞ MERAKLISI TANINMIŞ SİMALAR
   
  Yöremizin turizm bölgelerine (Gökova, Akkaya, Marmaris, Datça, Fethiye, Göcek, Köyceğiz,  Dalaman, Bodrum vb.) ulaşım yolları üzerinde bulunması nedeniyle özellikle yaz aylarında tatil maksadıyla Çine’den geçmektedir.
   
  Spor, sanat, siyaset, moda, magazin, yazar, bürokrat, diplomat vb. hemen her kesimden dostlarımızı mekanlarımızda ağırladık. Bir çoğunun bir defa değil Çine’den her geçişlerinde uğradıklarına şahit olduk. Ayrıca tavsiye üzerine sadece bizim lezzetlerimizi tatmak için gelenler de oluyor.
   
  DİĞER HİZMETLER  - FAALİYETLER
   
  Mekanlarımızda müşterilerimiz ödemelerini isterlerse, “Multinet, Sodexo, Ticked” kart veya kuponlarıyla yapabilmektedir.
   
  Her iki mekanda da ; kablosuz internet, bebek bakım ve emzirme odası, mescit müşterilerimizin hizmetindedir.
  Personelimizin sağlıklı ve güvenli bir ortamda iş yapmalarını sağlamak için “İşçi sağlığı ve İş Güvenliği” kurallarını azami şekilde riayet ediyoruz.
   
  GÜLERYÜZLÜ – HIZLI – TEMİZ HİZMET
   
  Başlıktaki prensiplerimizi her zaman devam ettirmeyi hedefliyoruz.
   
  Köfteciliğin modeli ve lokomotifi olmaya devam etmek için çalışıyoruz.
   
  Bundan sonraki hedeflerimizden en önemlisi de mevcut kalite ve lezzetimizi koruyarak hizmeti  talep edilen yerlere götürmektir.
   

  Kasap Mehmet Zengin , Köfteci Mehmet Zengin , Çine , Köfteci , Çorbacı , Çorba , Köfte , Meşhur Çine Köftesi , Çine Köftecisi , Murat Zengin , Mehmet Zengin Çöp şiş , şiş , çöpşiş, ayran , Yayık ayran, lavaş, kaşarlı lavaş, kabak tatlısı, tatlı , künefe, piyaz, salata , oto yıkama, bahçeli şube, pide, fleto, tavuk fileto, fileto , AYDIN , Çinede Köfte , Çinenin Köftesi , Çine Köfteci , merkez şube

HARİTA

Muğla Karayolu Üzeri

   

Her gün sizlere HİZMET VERMEKTEYİZ

SİZİN YORUMLARINIZ

TÜM MESAJLARI GÖR
img

Marmarisli : Marmarise geçerken kesinlikle uğrayıp yemeklerinizin tadına bakarım. Bugüne kadar hiç lezzetinizi bozmadınız. Ellerinize sağlık... - 11.06.2012

Duygu ÖZTÜRK : Merhaba her tatil yolumuzda sizde çöp şiş yiyoruz ve cok begeniyoruz. Istanbulda bu aralar çöp şiş restoranlari cogaldi. Acaba istanbulda bir sube acmayi dusunurmusunuz. Bize bayilik vermeniz mumkun olurmu? - 24.06.2013

Burak MOYA : İşim gereği izmir - Muğla hattını sürekli kullanırım. Bu güzergahında mekanlarınızında köftenizinde müdavimi oldum. Çine köftesi hakaten harika. Mehmet ZENGİN i denemelisiniz. - 05.03.2013